2007 m. rugpjūčio 30 d., ketvirtadienis

Viešas apmėtymas pomidorais arba ko norite Jūs?

Taigi pagaliau išaušo tautos diena, diena kurioje Jūs - skaitytojai, esat pagrindiniai šios Vienaragio operetės veikėjai.

Atėjo momentas, kai šis dienraštis išlipo iš ankstyviausiųjų vystyklų stadijos, todėl reikia apsispręsti kokia linkme jis turi judėti toliau. Kolkas daugiausia didžiausią turinio dalį sudarė "ale" publicistika, kurioje stengdavausi pateikti tai, kad "Really grinds my gears" (atsiprašau, bet lietuviško atitikmens šiam pasakymui neradau..) Daugelis turbūt jau spėjo pagalvoti - "Ai jau tas ispanas, burba ir burba. Tai vienas dalykas jam negerai, tai kitas". Jei taip pagalvojote, esate iš esmės teisūs. Dalykai kuriais aš nusivylęs ar nepatenkintas, mintis skatina išreikšti labiau. Bet pažadu taisytis:)

Eidamas prie minties, išsakytos pavadinime noriu, Jūsų paklausti. Kas šiame tinklaraštyje jums nepatinka, ko pasigendate, kas galėtų būti labiau akcentuojama, ko trūksta apskritai? Skelbiu viešą pomidorų mėtymo akciją: Sviesk pomidorą, padėk autoriui!

Iš tikrųjų, mano kuklia nuomone, bet kokia rašliava, kaip ir bet kokia kūryba negali egzistuoti be atsako. Atsakas, mums, rašantiem ar bet ką kuriantiems yra nepaprastai svarbus. Todėl išsakydami savo idėjas nepaprastai padėsite. Galbūt matydamas jūsų mintis, aš pats lengviau susivoksiu, kaip ateityje turi atrodyti šita minčių degalinė.

Svieskit pomidorą! :)

3 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Man regis, kad gali ir rašyti savo pastabas apie tai „kas suka tavo girnas“ (blogai išverčiau?) :)

Visi pasaulį matome kiek skirtingai, tad sugebančių įdomiai išreikšti savo požiūrį tekstus visada įdomu skaityti. Gal pakeliui pagausi giją, kuri taps pagrindine, bet tai net nebūtina. Rašyk įdomiai ir tiek. :)

Anonimiškas rašė...

Tu tik rasyk rasyk ir nebuk musu "bitch" :D Nelinkiu igaut populiaruma, rasinejant visoki popsa ar deliojant juokelius is youtube. Nors manau, kad atsirastu daug suinteresuotu. Pirmiausiai tai ne del musu rasai, o del saves. O, pasekejai, skaitytojai ir komentatoriai atsiras savaime. Kam nepatiks, tegul eina i kita bloga. Ir dar geriau - tie, kurie liks, bus tikri bendraminciai, vertinantys bloga uz tai koks jis yra, o ne uz visoki popsa.
Taip, kad daryk kazka savo. Peace.

unknown rašė...

Laba diena visiems, noriu pasidalinti patirtimi, kurią turiu su burtininku, vardu Dr Ajayi, jis yra labai galingas žmogus, palaimintas savo pirminio tėvo, kad padėtų žmonėms, turintiems įvairių gyvenimo problemų, aš išgyvenu blogiausią savo gyvenimo etapą, nes mano vyras man pasakė, kad nori skyrybų iš niekur, aš jo paklausiau, kur aš klydau, bet jis man nieko neatsakė, o išsikraustė iš namų, tai buvo tikrai keista, todėl ieškau pagalbos, kai sutikau daktarą Ajayi. rašybos ratukas internete, aš jam paaiškinau savo būklę po tam tikrų konsultacijų ir sužinojau, kad mano vyras dirba su savo sekretore ir yra jos užkalbintas, didysis burtininkas man pasakė, ką reikia daryti, ir aš vykdžiau jo nurodymus. Šiandien aš didžiuojuosi moteris, nes mano vyras yra namuose su manimi, o mes laukiame savo antrojo vaiko dėka dr. Ajayi, burtininko, jei jums reikia burtininko pagalbos bet kokiai problemai, Dr Ajayi yra teisus. asmenį už tobulą ir patikimą rezultatą. Susisiekite su jo Viber arba WhatsApp numeriu: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com